Usuń mnie z newslettera.Zamówienia realizowane są od razu bez zmian.

GG : 10354891
Skype: e-mail: bok@sztukabiznesu.pl
Obecnie stronę przegląda : 2 osób
Strona główna > Ksiązki > Mądre bogate dziecko

Mądre bogate dziecko

autor: Robert Kiyosaki
wydawnictwo: IPE
liczba stron: 300

CENA: 35.19 zł

Realizacja: 24 godz.
Cena rynkowa: 39.95 zł
Oszczędzasz: 4.76 zł (12%)


Gwarantujemy wysoką jakośćZanim Państwo kupią tę książkę chcemy poinformować że aktualnie istnieje promocja na kolekcję wszystkich książek Roberta Kiyosaki <- zapraszamy !!!!


Książkę tę napisano dla rodziców którzy doceniając ogólną edukacje dziecka, chcą odegrać aktywną rolę w rozwijaniu jego inteligencji finansowej i zainspirować swoje dziecko dostarczając mu praktycznej wiedzy z dziedziny finansów.

Książka wskazuje proste metody edukacyjne i finansowe, które przygotują dziecko do praktycznego życia. Książka pomoże pobudzić inteligencję finansową Twojego dziecka iw ten sposób da mu już na starcie przewagę nad rówieśnikami. Pomoże rozwijać zamiłowanie do nauki o tym jak osiągnąć finansowa wolność.

Książka znakomicie wypełnia istniejącą lukę w dziedzinie edukacji finansowej, którą nie zapełnia szkoła. Tę lukę możesz zapełnić sam. Stwierdzasz że Twoje dziecko niechętnie się uczy, powinno mieć lepsze oceny i na dodatek nie lubi szkoły ?

Książka Roberta Kiyosaki „Mądre bogate dziecko” pozwoli Ci zrozumieć gdzie leży problem i pomóc swojemu dziecku. Na własnym przykładzie autor przedstawia jak bogaty i biedny ojciec pomogli mu przejść przez porażki szkolne i przekuć je w późniejsze sukcesy finansowe.

Autor podaje również najnowsze metody diagnozowania, które ułatwią dziecku naturalne przyswajanie wiedzy.

W naszej rzeczywistości gdzie coraz trudniej o pracę musisz zadbać by Twoje dziecko wykształcało w sobie sposób myślenia, który zbuduje jego finansowa pomyślność. Im wcześniej zaczniesz przygotowywać swoje dziecko do poruszania się w realnej rzeczywistości, tym lepszy zapewnisz mu start w finansowa pomyślność.

Książka „Mądre bogate dziecko” pomoże Ci w rozwiązywaniu wielu problemów jakie życie stawia przed Tobą i Twoim dzieckiem i czynnie zaangażować się w jego pomyślną przyszłość.
Brak komentarzy
Zostań recenzentem!
Dodaj własny komentarz do tego produktu!
Polecamy FakturaXL - darmowy program do wystawiania faktur online

cashflow 101 | cashflow 202 | 101 | gra cashflow | bogaty ojciec | IPE | Robert Kiyosaki
Sztuka biznesu | Kim Kiyosaki | Donald Trump