Usuń mnie z newslettera.Zamówienia realizowane są od razu bez zmian.

GG : 10354891
Skype: e-mail: bok@sztukabiznesu.pl
Obecnie stronę przegląda : 9 osób
Strona główna > Ksiązki > Kwadrant przepływu pieniędzy

Kwadrant przepływu pieniędzy

autor: Robert Kiyosaki
wydawnictwo: IPE
liczba stron: 275

CENA: 31 zł

Realizacja: 24 godz.
Cena rynkowa: 39.95 zł
Oszczędzasz: 8.95 zł (23%)


Gwarantujemy wysoką jakośćZanim Państwo kupią tę książkę chcemy poinformować że aktualnie istnieje promocja na kolekcję wszystkich książek Roberta Kiyosaki <- zapraszamy !!!!„Wielu ludzi nie chce ruszyć do przodu, dopóki wszystkie światła na drodze nie będą zielone. Dlatego nigdzie nie docierają.” ‘ Keith Cunningham ‘.

Zastanawiałeś się kiedy co zrobić aby zarobić więcej pracując mniej a przy tym płacić mniejsze podatki będąc lepiej zabezpieczonym finansowo ?

Jeżeli tak - to książka Kwadrant przepływu pieniędzy odpowie na nurtujące Cię pytania.

Jest to kolejna cenna pozycja w bestsellerowej serii o mechanizmach rządzących światem biznesu i finansów.

Książka ta pomoże każdemu kto chce dokonać głębokich zmian związanych z wykonywanym zawodem. Jeżeli chcesz znaleźć własną drogę do niezależności finansowej musisz określić się w jaki grupie ludzi biznesu jesteś obecnie, a znalezienie się w jakiej grupie jest Twoim ostatecznym celem. Autor przedstawia 4 typy ludzi biznesu :
- pracowników
- samozatrudniających się pracowników
- właścicieli biznesu
- inwestorów


Opisując różnicc między nimi wskazuje na mechanizmy i metody jakich należy użyć aby znaleźć się w odpowiedniej grupie ludzi biznesu. Cenne wiadomości i wskazówki zawarte w tej książce pomogą Ci dokonać, życiowego wyboru – czy zrezygnować z pracy na etacie i dokonań głębokich przewartościowań w podejściu do wykonywanego zawodu i świata finansów.

Otrzymasz szereg cennych wskazówek popartych przykładami z życia, które podpowiedzą Ci co i jak zrobić by nie pracować ciężko tylko mądrze i zostać właścicielem biznesu czy inwestorem.

Książka pomoże Ci znaleźć swoją własną drogę do finansowej niezależności w świecie w którym zachodzą coraz większe zmiany związane z pieniędzmi.
Brak komentarzy
Zostań recenzentem!
Dodaj własny komentarz do tego produktu!
Polecamy FakturaXL - darmowy program do wystawiania faktur online

cashflow 101 | cashflow 202 | 101 | gra cashflow | bogaty ojciec | IPE | Robert Kiyosaki
Sztuka biznesu | Kim Kiyosaki | Donald Trump