Usuń mnie z newslettera.Zamówienia realizowane są od razu bez zmian.

GG : 10354891
Skype: e-mail: bok@sztukabiznesu.pl
Obecnie stronę przegląda : 11 osób
Strona główna > Gry > Cashflow 202

Cashflow 202

PROMOCJA - ilość produktów w promocji ograniczona!
autor: Robert Kiyosaki
wydawnictwo: IPE

CENA: 225.70 zł

Realizacja: 24 godz.
Cena rynkowa: 247 zł
Oszczędzasz: 21.30 zł (9%)

Gwarancja wysokiej jakości produktu, obsługi klienta i natychmiastowej realizacje zamówienia

Zanim Państwo kupią grę Cashflow chcemy poinformować że obowiązuje dodatkowa Promocja !! na zestaw 101 oraz 202 sprawdź -> Zestaw Cashflow 101, 202

Gry są nowa prosto od producenta. Rok produkcji 2009.

Uwaga! Zarówno gra jak i wszystkie instrukcje, informację, itp. są w języku polskim.Czy zawsze chciałeś nauczyć się zaawansowanych strategii inwestycyjnych w biznesie i na giełdzie, ale bałeś się ryzykować swoje ciężko zarobione pieniądze?
* Czy słyszałeś kiedyś, jak profesjonalny inwestor mówi: "Cena tych akcji jest zbyt wysoka. Otworzę krótką pozycję"?

* Czy czytałeś kiedyś o inwestorach stosujących zaawansowane strategie inwestycyjne, takie jak: opcje kupna, opcje sprzedaży i stelaż na giełdzie czy opcje na rynku nieruchomości?

* Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w jaki sposób inwestorzy kupują posiadłość za kwotę dużo mniejszą, niż żąda sprzedający lub jak kupić nieruchomość, aby osiągnąć większy zwrot z inwestycji?

* Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zebrać pieniądze, aby założyć własną firmę lub jak młodzi multimilionerzy zaczynali swój biznes?

* Czy analizowałeś kiedyś różnice pomiędzy pracownikiem a właścicielem biznesu, który tego pracownika zatrudnia?


Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w CASHFLOW 202, grze będącej zaawansowaną wersją CASHFLOW 101. Do gry w CASHFLOW 202 będziesz potrzebował CASHFLOW 101. Jeżeli jeszcze nie masz gry CASHFLOW 101, to możesz zamówić zestaw dwóch gier.

Po opanowaniu umiejętności inwestowania fundamentalnego przy pomocy gry CASHFLOW 101, następnym wyzwaniem jest nauczenie się, jak inwestować na nieprzewidywalnym rynku. Do gry w CASHFLOW 202 jest potrzebna ta sama plansza co w wersji 101, ale używa się całkowicie innego zestawu kart.

Gra CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych stosowanych w biznesie i na giełdzie. Jak generować zyski, gdy rynek zwyżkuje, a jak, gdy rynek zniżkuje. Dowiesz się czym jest krótka sprzedaż, jak stosować opcje kupna, opcje sprzedaży, strategie opcyjne, takie jak na przykład stelaż.

W prawdziwym świecie inwestorów zawsze są wygrani i przegrani. Przegrani mają nadzieje, że rynek będzie zawsze rósł. Zwycięzcom jest to obojętne. Próby uczenia się tych zaawansowanych strategii na rynku mogą być bardzo kosztowne.

Po opanowaniu gry CASHFLOW 101, CASHFLOW 202 staje się bardzo ekscytującą grą, gdyż uczysz się reagować na wzrosty i spadki na giełdzie. Mimo że gry te nie mogą zagwarantować Twojego sukcesu inwestycyjnego, poprawią Twoje finansowe słownictwo i wiedzę z zakresu zaawansowanych strategii inwestycyjnych.

CASHFLOW 202 nauczy Cię zaawansowanych strategii inwestycyjnych. Gra została tak zaprojektowana, aby nauczyć Cię tego, co wiedzą inwestujący w nieruchomości i na giełdzie.

Gra CASHFLOW 202 zawiera:

* zasady gry,
* karty do gry w CASHFLOW 202,
* karty gracza do opcji i krótkiej sprzedaży,
* koperty do krótkiej sprzedaży,
* karty gracza CASHFLOW 101.
UWAGA ! do zestawu dołączamy super prezenty !

Dodajemy bonusy o wartości 248 zł !!

Całość w języku polskim ( lektor )Bonus #1

Posłuchaj jak Robert Kiyosaki rozmawia z młodymi milionerami o tworzeniu podstaw własnego majątku.
(86-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 67 zł)

Bogaty ojciec podaje 3 proste sposoby zgromadzenia prawdziwego majątku. Jednym z nich jest tworzenie biznesów, drugim - inwestowanie w nieruchomości, a trzecim - wykorzystywanie spółek kapitałowych, żeby nie pracować samemu. Wiele osób mówi: "Pewnego dnia założę własną firmę" albo "Stworzę własny biznes". W rzeczywistości większość z nich nigdy tego nie zrobi... A po drugie, 90% wszystkich małych biznesów upada w ciągu pierwszych 5 lat, a z tych 10%, które pozostają, 90% upada w ciągu kolejnych 5 lat.

Poznaj Tajemnice młodych milionerów, których biznesy są warte dzisiaj wiele milionów, a nawet miliardów dolarów. Dowiedz się, czego potrzebowali, przez co musieli przejść i czego się nauczyli.


Bonus #2

Poznaj Sekrety nabywania nieruchomości.
(65-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 67 zł)

Mimo, że Robert Kiyosaki ma kilka milionów akcji różnych firm i inwestycji tego typu, to nieruchomości od zawsze były jego miłością, ponieważ są i zawsze będą instrumenatmi inwestycyjnymi ludzi bardzo bogatych. Są one najbardziej stabilną i najbardziej logiczną formą inwestowania.

Posłuchaj jak Robert Kiyosaki rozmawia ze swoim bardzo dobrym przyjacielem, Dolfem de Roos na temat:
  • Jak analizować inwestycje w nieruchomości
  • Co zrobić, aby podnieść wartość swojej nieruchomości
  • Jak straty na nieruchomościach zamieniać w zyski
  • 5 złotych zasad inwestowania w nieruchomości
Dolf de Roos jest dobrze znany w wielu krajach na świecie dzięki swoim licznym książkom poświęconym inwestowaniu na rynku nieruchomości. Dzięki temu nagraniu możesz poznać jego Sekrety nabywania nieruchomości.


Bonus #3

Dowiedz się Jak zgromadzić kapitał.
(45-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 57 zł)

Ludzie często zadają pytania typu "Nie mam pieniędzy, żeby inwestować. Co mogę zrobić?" lub "Czy nie trzeba mieć pieniędzy, żeby inwestować?". W rzeczywistości, tylko ludzie leniwi używają własnych pieniędzy. Znaczy to, że mały inwestor nie może inwestować, ponieważ po pierwsze, chce używać własnych pieniędzy, a po drugie, nie wie, jak zgromadzić kapitał.

Dzięki temu nagraniu dowiesz się w jaki sposób zdobyć kapitał i rozpocząć inwestowanie lub założyć biznes bez własnych pieniędzy.


Bonus #4

Poznaj Psychologię zachowań inwestorów zwycięzców.
(45-minutowe nagranie na płycie CD o wartości 57 zł)

Inwestowanie jest bardzo ważną umiejętnością. To zarówno sztuka, jak i umiejętność. Trzeba wiedzieć, kiedy kupić, kiedy przetrzymać, i kiedy sprzedać. Z tego nagrania dowiesz się, jak dobrze kupować i dobrze sprzedawać, a także o tym, jak i kiedy nie kupować.

Poznaj złotą zasadę inwestowania: "Ucinaj straty, zatrzymuj zyski". Dowiedz się, w jaki sposób wykorzystać ją na rynku giełdowym, gdy inwestujesz w nieruchomości, czy w biznesie, aby w dłuższym terminie ZAWSZE zarabiać.
Brak komentarzy
Zostań recenzentem!
Dodaj własny komentarz do tego produktu!
Polecamy FakturaXL - darmowy program do wystawiania faktur online

cashflow 101 | cashflow 202 | 101 | gra cashflow | bogaty ojciec | IPE | Robert Kiyosaki
Sztuka biznesu | Kim Kiyosaki | Donald Trump