Usuń mnie z newslettera.Zamówienia realizowane są od razu bez zmian.

GG : 10354891
Skype: e-mail: bok@sztukabiznesu.pl
Obecnie stronę przegląda : 2 osób
Strona główna > Gry > Cashflow 101

Cashflow 101

PROMOCJA - ilość produktów w promocji ograniczona!
autor: Robert Kiyosaki
wydawnictwo: IPE

błyskawiczny czas realizacji :
24 godz.

Cena rynkowa: 397 zł
Oszczędzasz:  7%

Oferujemy najnowszą wersję gry z poprawioną bardziej zrozumiałą instrukcją ! ZAPRASZAMY do zakupów !

Gwarancja wysokiej jakości produktu, obsługi klienta i natychmiastowej realizacje zamówienia

Zanim Państwo kupią grę Cashflow chcemy poinformować że obowiązuje dodatkowa Promocja !! na zestaw 101 oraz 202 sprawdź -> Zestaw Cashflow 101, 202

Gry są nowa prosto od producenta. Rok produkcji 2009.Zarówno gra jak i wszystkie instrukcje, informację, szablony, kartki itp. są w języku polskim.Chciałbyś polepszyć swoją sytuacje finansową, ale nie wiesz jak to zrobić ? Nie możesz poradzić sobie z wydatkami które przewyższają Twoje przychody ?

Cashflow 101 poprzez zabawę uczy jak przezwyciężać takie problemy. Jest to gra symulacyjna, która rozwija inteligencję finansowa i uruchamia potencjalne biznesowe zdolności.

Dzięki Cashflow 101 nauczysz się jak prowadzić negocjacje, kalkulować, przewidywać opłacalności i oceniać ryzyko finansowe.

Jest to interaktywna unikatowa gra, która doskonale bawiąc zarazem uczy. Poprzez symulacje realnych zdarzeń przygotowuje do inwestowania prawdziwych pieniędzy w prawdziwym świecie. Gra cashflow uczy jak wyjść z „wyścigu szczurów „ tzn życia od pierwszego do pierwszego. Jak poruszać się w otaczającym nas świecie finansów, by pomnożyć swój przychód pasywny.

Każdy kolejny raz zagrana gra cashflow stawia odmienne problemy finansowe i stawia gracza w odmiennej sytuacji życiowej, przez co wzrasta poczucie pewności przy podejmowaniu nowych finansowych wyzwań.

Cash flow Uczy kontroli nad osobistymi wydatkami i uzmysławia Ci Twoje złe nawyki, które z czasem potrafisz korygować.

Nieocenioną zaletą gry cashflow jest to, że grasz wirtualnymi pieniędzmi w wirtualnym świecie, a w efekcie nabywasz realnych zdolności finansowych, rozwijasz swoją inteligencje finansową i uruchamiasz swoje potencjalne zdolności biznesowe, które są w stanie odmienić Twoja finansową rzeczywistość.

Na czym polegają zasady gry ?

Każdy gracz cash flow losuje kartę z zwodem, przychody z tytułu pracy oraz dokładnie określone miesięczne koszty. W grze tak jak i w życiu pojawiają się nowe okoliczności, a to strata pracy, a co kolejne dziecko.
Autor oddziaływując na graczy różnymi bodźcami uczy jak tworzyć przychód pasywny co umożliwia ich dalszy coraz szybszy rozwój finansowy.
Głównym celem gracza jest wydostanie się w wyścigu szczurów i przedostanie się na szybki tor dający mu finansową wolność. Cash flow

CENA: 370.99 zł

Realizacja: 24 godz.
Cena rynkowa: 397 zł
Oszczędzasz: 26.01 zł (7%)

Cashflow 101 (Johny)
Moim zdaniem gra jest ekstra , uczy poprzez zabawe trudnych kwesti finansowych. Polecam
mała motywacja (Kasia)
Jak wszystko, gra trafia do tych, którzy tego chcą, gram często, bo wtedy spotykam się z ludźmi którzy tak jak ja, chcą wyskoczyć z wyścigu szczurów
Ekstra (Paweł)
Gra jak najbardziej trafiona. Niezwykle pouczająca, troszkę niestety trzeba zapłacić
Cashflow 101 (Adam)
Bardzo cnna, wartościowa i pouczająca gra. Polecam ją wszystkim, którzy planują osiągnąć niezależność finansową. Sprawdź i przekonaj się sam!
Zostań recenzentem!
Dodaj własny komentarz do tego produktu!
Polecamy FakturaXL - darmowy program do wystawiania faktur online

cashflow 101 | cashflow 202 | 101 | gra cashflow | bogaty ojciec | IPE | Robert Kiyosaki
Sztuka biznesu | Kim Kiyosaki | Donald Trump