Usuń mnie z newslettera.Zamówienia realizowane są od razu bez zmian.

GG : 10354891
Skype: e-mail: bok@sztukabiznesu.pl
Obecnie stronę przegląda : 1 osób
Strona główna > Ksiązki > Bogata kobieta

Bogata kobieta

autor: Kim Kiyosaki
wydawnictwo:
liczba stron:

CENA: 35 zł

Realizacja: 24 godz.
Cena rynkowa: 39 zł
Oszczędzasz: 4 zł (11%)
Dla kobiet, które pragną być samodzielne i niezależne finansowo

Kim Kiyosaki jest doświadczonym inwestorem, kobietą biznesu i bardzo niezależną osobą. Przez ponad 20 lat wraz ze swoim partnerem w biznesie i mężem, Robertem Kiyosaki (autorem światowego bestsellera „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”), podróżowała po świecie, dzieląc się z milionami ludzi swą wiedzą o pieniądzach i inwestowaniu. Kim i Robert Kiyosaki wspólnie z Sharon Lechter założyli firmę Rich Dad − promującą edukację finansową opartą na koncepcji przedstawionej w książce „Bogaty ojciec, Biedny ojciec”. Podczas swoich podróży Kim dostrzegła, że istnieje potrzeba stworzenia nowego rodzaju książki poświęconej inwestowaniu. Takiej, która będzie skierowana szczególnie do kobiet, i która zaproponuje całkowicie nowe spojrzenie na tę problematykę.


Szokujące statystyki! Czy wiesz, że:
• 47% kobiet powyżej 50. roku życia jest niezamężnych;
• 40% małżeństw kończy się rozwodem;
• w pierwszym roku po rozwodzie stopa życiowa kobiet pogarsza się średnio o 73%;
• spośród ludzi starszych, którzy żyją w nędzy, 3 na 4 osoby to kobiety, a 80% z nich nie doświadczyło biedy za życia ich mężów;
• 7 na 10 kobiet będzie w pewnym momencie żyło w nędzy.


BOGATA KOBIETA to nowa ekscytująca książka Kim Kiyosaki poświęcona inwestowaniu. Skierowana jest do kobiet. Autorka opatrzyła ją wymownym podtytułem: Ponieważ nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić! Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej.

Ktoś może pomyśleć: „Może dla Kim Kiyosaki jest to łatwe! Ale jak ja mam to zrobić?”. Kim Kiyosaki zawsze skupiała się na swoim własnym planie inwestycyjnym (zupełnie niezależnym od planu męża) i stworzyła dzięki temu własny portfel nieruchomości o wielomilionowej wartości. „Dostrzegłam już wiele ogromnych korzyści, które kobiety osiągają, stając się inwestorami: większą pewność siebie, lepsze relacje z ludźmi, mniej stresu, więcej szczęścia i − ostatecznie − wolność, która pozwala być tym, kim się chce, a także robić i mieć to, czego pragniemy. I według mnie wszystko to jest warte zachodu”.

Poprzez zabawne historie o Kim i jej przyjaciółkach ze studiów, które spotykają się po wielu latach, BOGATA KOBIETA ukazuje przekonujące powody, dla których kobiety powinny inwestować (powody te różnią się diametralnie od tych, które skłaniają do tego mężczyzn), a także powszechnie znane przeszkody, które nie pozwalają kobietom tego robić. Autorka zachęca do radykalnej zmiany myślenia, dzięki której inwestowanie stanie się sprawą priorytetową, a nie mało ważnym dodatkiem. Daje kobietom solidne podstawy, aby mogły zacząć działać na tym polu i przeniosły swoje strategie inwestycyjne na kolejny poziom. W książce poruszonych jest wiele ważnych kwestii:
• 8 zalet, które dają kobietom przewagę w inwestowaniu;

• Dlaczego tak wielkie znaczenie ma to, że kobiety są świetnymi kupującymi? Mechanizm kupowania czegoś po okazyjnej cenie jest taki sam w inwestowaniu − znajdź coś, czego cena jest niższa od rzeczywistej ceny rynkowej, i kup to;
• Dlaczego to, że nie masz pieniędzy, aby zacząć inwestować, nie stanowi problemu (właściwie to można postrzegać to jako korzyść) oraz strategie, które pozwolą Ci zgromadzić potrzebne środki;
• Co zrobić, jeśli kobieta chce inwestować, ale jej partner nie jest tym zainteresowany;
• Jak kobiety mogą znaleźć swój powód do inwestowania − i dlaczego jest on taki ważny;
• 9 kluczowych zasad, które pomogą Ci zostać odnoszącym sukcesy inwestorem;
• Największy błąd inwestycyjny Kim i czego się dzięki niemu nauczyła;
• Jak sprawić, by dzięki zmianie sposobu myślenia zacząć wierzyć, że suma pieniędzy, którą możesz zarabiać, jest nieograniczona;
• Dlaczego Kim uważa, że aby szybko i dużo się nauczyć, musisz chcieć wychodzić na naiwną, gdy tylko to możliwe - jeśli sytuacja tego wymaga.

Kim Kiyosaki stwierdza: „Jeśli chodzi o podejście do pieniędzy, to mężczyźni i kobiety bardzo różnią się od siebie − historycznie, psychologicznie, mentalnie i emocjonalnie. Różnice te stanowią główny powód, dla którego dziś tak wiele kobiet nie wie nic o inwestowaniu”. BOGATA KOBIETA mówi o czymś więcej niż tylko o kobietach i inwestowaniu. Książka ta odwołuje się do godności, szacunku kobiety dla samej siebie. Pokazuje kobietom, jak przejąć kontrolę nad swoim własnym życiem tak, by ich los nie zależał od mężczyzny, rodziny, firmy czy państwa − już nigdy.

„Ta książka jest lekturą obowiązkową dla wszystkich kobiet. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, kobiety muszą być inteligentne pod względem finansowym”.

Donald J. Trump

To jest książka dla Ciebie, jeżeli:
• już nie chcesz, żeby pieniądze spędzały Ci sen z powiek;
• chcesz przejąć kontrolę nad swoją finansową przyszłością;
• jesteś już zmęczona poszukiwaniem bogatego księcia z bajki;
• potrzebujesz prawdziwej niezależności


Spis treści :


Przedmowa ROBERTA KIYOSAKI
Przedmowa SHARON LECHTER
Wstęp


Rozdział 1 Lunch z dziewczynami
Rozdział 2 Dziewczyny
Rozdział 3 Moja historia
Rozdział 4 Dwadzieścia lat temu... na wyspach
Rozdział 5 Tu chodzi o coś więcej niż pieniądze
Rozdział 6 „Nie mam czasu!”
Rozdział 7 Co to znaczy być niezależnym finansowo?
Rozdział 8 „Nie jestem wystarczająco mądra!”
Rozdział 9 Jak stać się mądrzejszą... szybko
Rozdział 10 „Jestem śmiertelnie przerażona!”
Rozdział 11 Jak bardzo jesteś zamożna?
Rozdział 12 „Nie mam pieniędzy!”
Rozdział 13 Więcej na temat pieniędzy
Rozdział 14 „Mój partner nie jest zainteresowany!”
Rozdział 15 Dlaczego kobiety to świetni inwestorzy
Rozdział 16 „Jestem gotowa. Mogę zaczynać!”
Rozdział 17 Przyjście to już 90% sukcesu!
Rozdział 18 Rozpoczyna się proces
Rozdział 19 Trzy typy mężczyzn - trzy typy inwestycji
Rozdział 20 Pierwsze cztery zasady, dzięki którym zostaniesz odnoszącym sukcesy inwestorem
Rozdział 21 Pięć kolejnych zasad, dzięki którym zostaniesz odnoszącym sukcesy inwestorem
Rozdział 22 „Pokaż mi swój plan!”
Rozdział 23 Na pełnych obrotach!
Rozdział 24 Kolacja z dziewczynami - świętowanie

Ostatnia myśl Słowniczek


Fragment książki :

Dlaczego książka tylko dla kobiet?
W świecie inwestowania techniki inwestycyjne – czyli sposoby kupowania nieruchomości pod wynajem, wybierania akcji lub uzyskiwania dobrego zwrotu z inwestycji – są takie same zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Czy są to akcje, obligacje czy nieruchomości, dla powodzenia inwestycji nie ma znaczenia, czy to mężczyzna, czy kobieta kupuje, sprzedaje, trzyma, przerabia czy wynajmuje.
Skąd więc potrzeba napisania książki poświęconej inwestowaniu, skierowanej tylko do kobiet?
Odpowiedź brzmi: ponieważ w dziedzinie inwestowania mężczyźni i kobiety bardzo się różnią – historycznie, psychologicznie, mentalnie oraz emocjonalnie.
Różnice te stanowią zasadniczy powód, dla którego dziś tak wiele kobiet nic nie wie o pieniądzach i inwestowaniu. To te różnice oddzielają obydwie płci i to dlatego książka ta jest przeznaczona dla kobiet.

Nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić!
Podtytuł tej książki płynie prosto z mojego serca. Pewnego popołudnia mój mąż Robert, ja oraz kilku naszych znajomych jedliśmy lunch i zaczęliśmy rozmawiać o tej książce. Oczywiście, co do tytułu Bogata kobieta nie było wątpliwości. Ale wciąż jeszcze nie zdecydowaliśmy, jaki będzie podtytuł. Przedyskutowaliśmy przy stole kilka propozycji.

Wtedy Robert zwrócił się do mnie i zapytał:
– Powiedz mi, co sprawia, że tak bardzo chcesz być niezależna finansowo? Nie jest to dla ciebie nic nowego. Od zawsze taka byłaś – cecha ta jest ściśle związana z twoją osobowością. Dlaczego? Co sprawia, że musisz – choćby nie wiem co – być w stanie poradzić sobie sama? Powiedz nam, co cię motywuje?
Obok mnie siedziała moja przyjaciółka Suzi. Obydwie mamy bardzo podobne poglądy. Do tego stopnia, że po tych słowach spojrzałyśmy jedna na drugą i niemalże jednocześnie oznajmiłyśmy:
– Po prostu nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić!

Obydwie natychmiast zajęłyśmy się naszym ulubionym tematem, prześcigając się w opowiadaniu o tym, jak bardzo tego nie cierpimy. Podawałyśmy przykład za przykładem na to, jak ludzie mówili nam, co mamy zrobić, jak na to reagowałyśmy i dlaczego nigdy nie pozwolimy, żeby ktoś inny kierował naszym życiem.
(Wiem, że jest wiele kobiet, które rozumieją dokładnie to, o czym mówię. Być może nawet jesteś jedną z nich).

Kiedy umilkłyśmy, popatrzyłam na siedzących przy stoliku: nikt nic nie mówił i wszyscy się uśmiechali.
– Wygląda na to, że masz swój podtytuł – powiedział Robert
Brak komentarzy
Zostań recenzentem!
Dodaj własny komentarz do tego produktu!
Polecamy FakturaXL - darmowy program do wystawiania faktur online

cashflow 101 | cashflow 202 | 101 | gra cashflow | bogaty ojciec | IPE | Robert Kiyosaki
Sztuka biznesu | Kim Kiyosaki | Donald Trump